Начало
Home
За нас
About us
Събития
Events
Полезно
Information
Контакти
Contacts
Monday September 24, 2018

COMMITTEES

СЪОБЩЕНИЕ   ТЕМИ   ПРОГРАМА
АБСТРАКТИ   РЕГИСТРАЦИЯ
СРОКОВЕ КОМИТЕТИ КОНТАКТИ
Срокът за подаване на абстракти е удължен
до
 25 Октомври 2016
Срокът за подаване на пълните текстове на докладите е удължен

до 30 Октомври 2016 
ANNOUNCEMENT   CONFERENCE TOPICS   SCIENTIFIC PROGRAM
ABSRACT SUBMISSION   REGISTRATION
IMPORTANT DATES   COMMITTEES   CONTACTS
Abstract Substitution deadline is extended
till 25 October 2016
Full text paper submission is extended
till 30 October 2016 

ОРГАНИЗАЦИОНЕН КОМИТЕТ

Председател на организационния комитет
Любомир Трайков, София, България

ПРОГРАМЕН КОМИТЕТ

Славик Табаков, Лондон, Великобритания
Борис Тенчов, София, България
Александър Петров, София, България
Роланд Глазер, Берлин, Германия
Женя Василева, Виена, Австрия
Атанас Кръстев, Пловдив, България
Цветан Велинов, София, България
Чарлз Самут, Ла Валета, Малта
Кармел Каруана, Ла Валета, Малта
Кирил Крежов, София, България
Андон Косев, София, България
Шого Уено, Фукуока, Япония
Шиоджи Охкубо, Токио, Япония
Румяна Бакалова, Чиба, Япония / София, България
Марко Марков, Бъфало, Ню Йорк, САЩ
Маргарита Александрова, Плевен, България
Мишел Израел, Плевен, България
Кристина Близнакова, Варна, България
Лъчезар Аврамов, София, България
Михаела Иванова, София, България
Стефан Кръстев, Варна, България
Иван Танев, Стара Загора, България
Иван Доцински, София, България

МЕЖДУНАРОДЕН ОРГАНИЗАЦИОНЕН КОМИТЕТ

Славик Табаков, Лондон, Великобритания
Джон Дамилакис, Ираклион, Крит, Гърция
Виржиния Цапаки, Атина, Гърция
Марко Брамбила, Новара, Италия
Хилде Босман, Лиеж, Белгия
Питър Шарп, Абърдийн, Великобритания
Туная Калкан, Истамбул, Турция
Синерик Арапетян, Ереван, Армения
Горан Ристич, Ниш, Сърбия
Любиша Станкович, Подгорица, Черна Гора
Ицко Гьоргьоски, Скопие, Македония
Мийнир Кони, Тирана, Албания
Стефан Антоне, Букурещ, Румъния
Йоана Пинтиле, Букурещ, Румъния
Антонио Саролик, Сплит, Хърватска
Дина Симуник, Загреб, Хърватска
Дамян Миклавчич, Любляна, Словения
Андрей Пахомов, Норфолк, Виржиния, САЩ
Сергей Подтаев, Москва, Русия
Зоран Вельович, Подгорица, Черна Гора
Пенелопе Алеси Робертс- Севър, Франция
Алберто Торесин, Милано, Италия
Лукас Портели, Цюрих, Швейцария
Александър Луканов, Сайтама, Япония

МЕСТЕН ОРГАНИЗАЦИОНЕН КОМИТЕТ

Васил Хаджидеков, София, България
Петър Триндев, София, България
Иван Антонов, София, България
Валентин Турийски, Пловдив, България
Пепа Узунова, София, България
Атанас Славчев, София, България
Силвия Абарова, София, България
Тодор Богданов, София, България
Борислава Антонова, София, България
Светла Митева, София, България
Свободан Александров, София, България
Райна Ардашева, Пловдив, България
Янка Банева, Варна, България
Николай Атанасов, София, България
Асен Димов, София, България
Илия Дяков, София, България
Женя Кръстева, София, България
Любина Веселинова, София, България
Анна Загорска, София, България
Нези Низамова, София, България
Ваньо Везиров, София, България

ORGANIZING COMMITTEE

Chair of the organizing committee
Lubomir Traikov, Sofia, Bulgaria

SCIENTIFIC COMMITTEE

Slavik Tabakov, London, UK
Boris Tenchov, Sofia, Bulgaria
Alexander Petrov, Sofia, Bulgaria
Roland Glaser, Berlin, Germany
Jenia Vasileva, Vienna, Austria
Simona Avramova-Cholakova, Sofia, Bulgaria
Atanas Krystev, Plovdiv, Bulgaria
Tzvetan Velinov, Sofia, Bulgaria
Charles V. Sammut, La Valletta, Malta
Carmel J. Caruana, La Valletta, Malta.
Kiril Krezhov, Sofia, Bulgaria
Andon Kosev, Sofia, Bulgaria
Shoogo Ueno, Fukuoka, Japan
Chiodji Ohkubo, Tokyo, Japan
Rumiana Bakalova, Chiba, Japan /Sofia, Bulgaria
Marko Markov, Buffalo, NY, USA
Margarita Alexandrova, Pleven, Bulgaria
Michel Israel, Pleven, Bulgaria
Kristina Bliznakova, Varna, Bulgaria
Lytzezar Avramov, Sofia, Bulgaria
Michaela Ivanova, Sofia, Bulgaria
Stefan Krystev, Varna, Bulgaria
Ivan Tanev, Stara Zagora, Bulgaria
Ivan Dotsinski , Sofia, Bulgaria

INTERNATIONAL ORGANIZING COMMITTEE

Slavik Tabakov, London, UK
John Damilakis, Heraklion, Crete, Greece
Virginia Tsapaki, Athens, Greece
Marco Brambilla, Novara, Italy
Hilde Bosmans, Liege, Belgium
Peter Sharp, Aberdeen, UK
Tunaya Kalkan, Istambul, Turkey
Sinerik Ayrapetyan, Erevan, Armenia
Goran Ristic, Nis, Serbia
Ljubiša Stanković, Podgorica, Montenegro
Icko Gjorgoski, Skopje, Macedonia.
Mynyr Koni, Tirana, Albania
Stefan Antone, Bucharest, Romania
Ioana Pintilie, Bucharest, Romania
Antonio Sarolic, Split, Croatia
Dina Simunic, Zagreb, Croatia
Damijan Miklavcic, Ljubljana, Slovenia.
Andrei Pakhomov, Norfolk, Virginia, USA
Sergey Podtaev, Moscow, Russia
Zoran Veljović, Podgorica, Montenegro
Penelope Allisy, Roberts- Sevres, France
Alberto Torresin, Milano,Italy
Lucas Porteli, Zürich, Switzerland
Alexandre Loukanov, Saitama, Japan

LOCAL ORGANIZING COMMITTEE

Vasil Hadjidekov, Sofia, Bulgaria
Peter Trindev, Sofia, Bulgaria
Ivan Antonov, Sofia, Bulgaria
Valentin Turiiski, Plovdiv, Bulgaria
Pepa Uzunova, Sofia, Bulgaria
Atanas Slavchev, Sofia, Bulgaria
Silvia Abarova, Sofia, Bulgaria
Todor Bogdanov, Sofia, Bulgaria
Borislava Antonova, Sofia, Bulgaria
Svetla Miteva, Sofia, Bulgaria
Svobodan Alexandrov, Sofia, Bulgaria
Raina Ardasheva, Plovdiv, Bulgaria
Yanka Baneva, Varna, Bulgaria
Nikolai Atanasov, Sofia, Bulgaria
Asen Dimov, Sofia, Bulgaria
Ilia Diakov, Sofia, Bulgaria
Jenia Krasteva, Sofia, Bulgaria
Liubina Veselinova, Sofia, Bulgaria
Anna Zagorska, Sofia, Bulgaria
Nezi Nizamova, Sofia, Bulgaria
Vanyo Vezirov, Sofia, Bulgaria